EEU-FR1E681B
MFR.Part #
EEU-FR1E681B
JLCPCB Part #
C1584550
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.343A@120Hz 10mm 16mm 25V 28mΩ 5mm 680uF 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS