EEUFR1E681
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEUFR1E681
JLCPCB Part #
C178700
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.79A@100kHz 10mm 16mm 25V 28mΩ@100kHz 5mm 680uF 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS