EEUFR1E471Y
MFR.Part #
EEUFR1E471Y
JLCPCB Part #
C264062
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.24A@100kHz 15mm 25V 3.5mm 41mΩ@100kHz 470uF 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS