EEUFR1E331
MFR.Part #
EEUFR1E331
JLCPCB Part #
C407891
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 25V 3.5mm 330uF 56mΩ@100kHz 6000hrs@105℃ 8mm 950mA@100kHz ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS