EEUFR1E182
MFR.Part #
EEUFR1E182
JLCPCB Part #
C542034
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 1800uF 25V 25mm 3.19A@100kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS