EEUFR1E102
MFR.Part #
EEUFR1E102
JLCPCB Part #
C407888
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 10mm 2.18A@100kHz 20mm 20mΩ@100kHz 25V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS