EEUFR1C680
MFR.Part #
EEUFR1C680
JLCPCB Part #
C407885
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 16V 280mA@100kHz 2mm 300mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm 68uF ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS