EEUFR1C472L
MFR.Part #
EEUFR1C472L
JLCPCB Part #
C407884
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 12mΩ@100kHz 16V 3.75A@100kHz 35mm 4700uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS