EEUFR1C272
MFR.Part #
EEUFR1C272
JLCPCB Part #
C407880
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 15mΩ@100kHz 16V 25mm 2700uF 3.19A@100kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS