EEUFR1C222
MFR.Part #
EEUFR1C222
JLCPCB Part #
C407879
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 16V 18mΩ@100kHz 2.6A@100kHz 20mm 2200uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS