EEUFR1C221
MFR.Part #
EEUFR1C221
JLCPCB Part #
C264061
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-40℃~+105℃ 11.2mm 130mΩ@100kHz 16V 2.5mm 220uF 455mA@100kHz 5000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS