EEU-FR1C121B
MFR.Part #
EEU-FR1C121B
JLCPCB Part #
C1581123
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-40℃~+105℃ 11.2mm 120uF 16V 455mA@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS