EEUFR1C102L
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEUFR1C102L
JLCPCB Part #
C178696
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.56A@100kHz 1000uF 16V 20mm 3.5mm 30mΩ@100kHz 8mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS