EEU-FR1A681B
MFR.Part #
EEU-FR1A681B
JLCPCB Part #
C1588447
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 11.5mm 56mΩ 5mm 6000hrs@105℃ 680uF 712.5mA@120Hz 8mm ±20% Plugin,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS