EEU-FR1A152LB
MFR.Part #
EEU-FR1A152LB
JLCPCB Part #
C5114337
Package
Plugin,D8xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 1.248A@120Hz 10V 1500uF 22mm 5mm 8mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D8xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS