EEUFR1A101
MFR.Part #
EEUFR1A101
JLCPCB Part #
C407867
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10V 11mm 280mA@100kHz 2mm 300mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS