EEU-FR0J471B
MFR.Part #
EEU-FR0J471B
JLCPCB Part #
C5114333
Package
Plugin,D6.3xL12.7mm
Description
-40℃~+105℃ 12.7mm 341.25mA@120Hz 470uF 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS