EEUFR0J392
MFR.Part #
EEUFR0J392
JLCPCB Part #
C542013
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 2.6A@100kHz 20mm 3900uF 5mm 6.3V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS