EEUFR0J221
MFR.Part #
EEUFR0J221
JLCPCB Part #
C407859
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-40℃~+105℃ 11.2mm 130mΩ@100kHz 2.5mm 220uF 455mA@100kHz 5000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS