EEUFR0J102
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEUFR0J102
JLCPCB Part #
C407858
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 11.5mm 3.5mm 56mΩ@100kHz 6.3V 6000hrs@105℃ 8mm 950mA@100kHz ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS