EEU-FM1V680
MFR.Part #
EEU-FM1V680
JLCPCB Part #
C1580148
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-40℃~+105℃ 11.2mm 130mΩ 2.5mm 2000hrs@105℃ 318.5mA@120Hz 35V 6.3mm 68uF ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS