EEU-FM1H681L
MFR.Part #
EEU-FM1H681L
JLCPCB Part #
C1581742
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16mΩ 2.37A@120Hz 30mm 50V 5mm 680uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS