EEU-FM1H471B
MFR.Part #
EEU-FM1H471B
JLCPCB Part #
C1579563
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.695A@120Hz 12.5mm 20mm 22mΩ 470uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS