EEUFM1H471
MFR.Part #
EEUFM1H471
JLCPCB Part #
C178692
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2.26A@100kHz 20mm 22mΩ@100kHz 470uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS