EEU-FM1H331LB
MFR.Part #
EEU-FM1H331LB
JLCPCB Part #
C1668899
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.505A@120Hz 10mm 22mΩ 25mm 330uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS