EEU-FM1E681
MFR.Part #
EEU-FM1E681
JLCPCB Part #
C1580386
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.18A@100kHz 20mm 25V 5000hrs@105℃ 5mm 680uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS