EEU-FM1C681LBJ
MFR.Part #
EEU-FM1C681LBJ
JLCPCB Part #
C1595057
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.17A@120Hz 16V 30mΩ 4000hrs@105℃ 5mm 680uF 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS