EEU-FM1C222
MFR.Part #
EEU-FM1C222
JLCPCB Part #
C1579898
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16V 2200uF 25mm 3.19A@100kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS