EEU-FM1A392S
MFR.Part #
EEU-FM1A392S
JLCPCB Part #
C1587132
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 16mm 20mm 3.3A@100kHz 3900uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS