EEU-FM1A152L
MFR.Part #
EEU-FM1A152L
JLCPCB Part #
C1580472
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.976A@120Hz 10V 10mm 1500uF 18mΩ 25mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS