EEU-FM0J682
MFR.Part #
EEU-FM0J682
JLCPCB Part #
C5114301
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 27mm 3.056A@120Hz 6.3V 6800uF 7.5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS