EEU-FM0J332
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEU-FM0J332
JLCPCB Part #
C1668999
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2.6A@100kHz 20mm 3300uF 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS