EEU-FM0J222LB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEU-FM0J222LB
JLCPCB Part #
C1668900
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.976A@120Hz 10mm 18mΩ 2200uF 25mm 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS