EEU-FK1V681LB
MFR.Part #
EEU-FK1V681LB
JLCPCB Part #
C1596847
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.26A@120Hz 10mm 25mm 33mΩ 35V 4000hrs@105℃ 5mm 680uF ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS