EEU-FK1V271L
MFR.Part #
EEU-FK1V271L
JLCPCB Part #
C1587751
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 270uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 35V 860mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS