EEU-FK1E561B
MFR.Part #
EEU-FK1E561B
JLCPCB Part #
C1596780
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 25V 4000hrs@105℃ 49mΩ 560uF 5mm 930mA@120Hz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS