EEU-FK1C391
MFR.Part #
EEU-FK1C391
JLCPCB Part #
C5114288
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 16V 3.5mm 3000hrs@105℃ 390uF 472.5mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS