EEU-FK1C122
MFR.Part #
EEU-FK1C122
JLCPCB Part #
C1583137
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.192A@120Hz 10mm 1200uF 16V 20mm 35mΩ 4000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS