EEU-FK0J822L
MFR.Part #
EEU-FK0J822L
JLCPCB Part #
C1587754
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 14mΩ 2.408A@120Hz 40mm 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V 8200uF ±20% Plugin,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS