EEU-FK0J152LB
MFR.Part #
EEU-FK0J152LB
JLCPCB Part #
C1596405
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1500uF 20mm 3000hrs@105℃ 44mΩ 5mm 6.3V 8mm 976mA@120Hz ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS