EEU-FK0J123SB
MFR.Part #
EEU-FK0J123SB
JLCPCB Part #
C1599444
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 12000uF 18mm 18mΩ 2.28A@120Hz 25mm 5000hrs@105℃ 6.3V 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS