EEU-FK0J102
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEU-FK0J102
JLCPCB Part #
C1583338
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 12.5mm 4000hrs@105℃ 5mm 6.3V 63mΩ 675mA@120Hz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS