EEU-FC2A151
MFR.Part #
EEU-FC2A151
JLCPCB Part #
C1580303
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 12.5mm 150uF 25mm 5000hrs@105℃ 5mm 807mA@100kHz ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS