EEUFC2A120
MFR.Part #
EEUFC2A120
JLCPCB Part #
C713383
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 12.2mm 12uF 2.5mm 6.3mm 74.1mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS