EEU-FC1V821L
MFR.Part #
EEU-FC1V821L
JLCPCB Part #
C4155643
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.459A@120Hz 12.5mm 25mm 35V 5000hrs@105℃ 5mm 820uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS