EEU-FC1V560
MFR.Part #
EEU-FC1V560
JLCPCB Part #
C1580793
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11.2mm 188.5mA@120Hz 2.5mm 350mΩ 35V 56uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS