EEUFC1V331
MFR.Part #
EEUFC1V331
JLCPCB Part #
C713381
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 3000hrs@105℃ 330uF 35V 5mm 682.5mA@120Hz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS