EEU-FC1J681SB
MFR.Part #
EEU-FC1J681SB
JLCPCB Part #
C1598411
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 2.29A@100kHz 20mm 5000hrs@105℃ 63V 680uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS