EEU-FC1J681L
MFR.Part #
EEU-FC1J681L
JLCPCB Part #
C1580686
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 2.265A@100kHz 35mm 5000hrs@105℃ 5mm 63V 680uF ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS