EEU-FC1J681B
MFR.Part #
EEU-FC1J681B
JLCPCB Part #
C1597359
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.62A@120Hz 16mm 25mm 5000hrs@105℃ 50mΩ 63V 680uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS